Karta
Lokal użytkowy na sprzedaż w Cunit, Tarragona
REF. 2004

139,65 m2
sprzedaż: 248 000 €
Opis
Lokal użytkowy na sprzedaż w Cunit І z 157 m2.
Cechy
Cena Sprzedaży 248 000 €
Cena/m² 1 776
Rok budowy 2026
Powierzchnia zabudowana 139,65 m2
Powierzchnia użytkowa 134,07 m2
Certyfikat energetyczny Zwolniony
Skale efektywności

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tej nieruchomości, proszę wypełnij formularz.

 Tak, przeczytałem i/lub akceptuję Warunki użytkowania oraz Politykę prywatności
Inmobiliaria en Calafell
Núm. Colegiado API-481

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Carrer Sant Pere 44
43820 Calafell